Fotokalendarze – hit tego sezonu

Na święta dla swoich bliskich zawsze staramy się znaleźć cos naprawdę wyjątkowego, prezent, który będzie zapierał dech w piersiach, który będzie sentymentalny i który po latach również będzie budził wzruszenie. Czasem jednak zwyczajnie potrzebujemy pomysłu na prezent, który będzie czymś innym, niż skarpetki oraz kawa. W takich wypadkach najchętniej ostatnimi czasy wybierane są kalendarze przygotowywane samodzielnie w specjalnych internetowych programach, dostępnych na stronach internetowych firm poligraficznych, zajmujących się tym tematem.

Indywidualny prezent zawsze w cenie

W zasadzie trudno się dziwić popularności, a w zasadzie furorze, jaką robią tego typu gadżety. Samodzielnie można przecież przygotować elegancki prezent, który daje do zrozumienia, że pamięta się o danej osobie oraz że poświęciło się sporo czasu na przygotowanie dla niej prezentu. Zakłady poligraficzne często oferują całe mnóstwa różnych wzorów oraz kombinacji, do tego opcji kolorystycznych czy kadrów dla zdjęć. Co lepsze, większość z tych rzeczy można zrobić siedząc przy kawie w domowym zaciszu.

Nie tylko dla osób indywidualnych

Na usługi poligraficzne wraz z końcem roku bardzo łase są również firmy, przygotowujące swoje gadżety reklamowe zarówno dla klientów, jak i dla pracowników, którzy chętnie zabierają je do domów czy czasem nawet wręczają znajomym. To jedna z lepszych i skuteczniejszych form reklamy, która jednocześnie nie jest w stanie nadszarpnąć budżetu firmy, nawet, gdy ten jest mocno ograniczony.

2 komentarze

  1. Martyna says:

    Ja tam nie lubię firmowych kalendarzy, wolę takie z rodzinnymi zdjęciami.

  2. Patryk says:

    U nas w firmie to się prawie bija co roku o te kalendarze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *